Imádom a blogotokat és rendszeresen olvaasom.Nekem is van egy megnéznétek???https://kittikoturblogja.blogspot.hu/
:):):):):)
Fórum
Mindenes :)
Dátum: 2013.05.14
Feladó: Kitti Kotür
Tárgy: blog
Dátum: 2013.06.04
Feladó: Shiki
Tárgy: Re:blog
De aranyos vagy *q* A blogod eddig nagyon jó, de írj bejegyzést ^^
Dátum: 2013.01.19
Feladó: Adri
Tárgy: Blog
Sziasztok!
Nekem is van egy webnode-os blogom. Ti hogyan tudtátok beállítani azt, hogy ha beírjátok a Google-ba a blog nevét, ott van az első találatok között? Be kell valamit állítani a blogban vagy a Google magától észleli egy idő után? Kérlek segítsetek!
Dátum: 2013.01.20
Feladó: Shiki
Tárgy: Re:Blog
Nem állítottunk be semmit. Minnél népszerűbb az oldalad, annál előbbre kerül a Google-ban. :)
*Shiki