Fórum

Mindenes :)

Dátum: 2013.05.14

Feladó: Kitti Kotür

Tárgy: blog

Imádom a blogotokat és rendszeresen olvaasom.Nekem is van egy megnéznétek???https://kittikoturblogja.blogspot.hu/
:):):):):)

Dátum: 2013.06.04

Feladó: Shiki

Tárgy: Re:blog

De aranyos vagy *q* A blogod eddig nagyon jó, de írj bejegyzést ^^

Dátum: 2013.01.19

Feladó: Adri

Tárgy: Blog

Sziasztok!
Nekem is van egy webnode-os blogom. Ti hogyan tudtátok beállítani azt, hogy ha beírjátok a Google-ba a blog nevét, ott van az első találatok között? Be kell valamit állítani a blogban vagy a Google magától észleli egy idő után? Kérlek segítsetek!

Dátum: 2013.01.20

Feladó: Shiki

Tárgy: Re:Blog

Nem állítottunk be semmit. Minnél népszerűbb az oldalad, annál előbbre kerül a Google-ban. :)

*Shiki

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>